Contact

Hogeschool van Amsterdam

Accountmanager: Sem de Jong-s.b.b.de.jong@hva.nl
Vragen over de opleidingen? Paul Bonsema – p.t.j.bonsema@hva.nl
Bellen: 020 595 1405 (werkdagen 09.30 – 13.30u.)
Whatsapp: 06 2853 3546 (werkdagen 10:00 – 16:30u.)  

Hogeschool van Arnhem en Nijmegen

Accountmanager: Mieke de Vries – mieke.devries@han.nl
Vragen over de opleiding? E-mail: via dit formulier,
Bellen: 024 – 353 0500 
Whatsapp: 024 – 353 0500.

Hogeschool Saxion

Accountmanager kandidaten: Ralph Baalhuis – r.h.b.baalhuis@saxion.nl
Accountmanager bedrijven: Karin Louwers-k.g.j.louwers@saxion.nl
Vragen over de opleiding?
E-mail: via dit formulier 
Bellen: 088 – 019 3700 (ma t/m vr 09.00 – 17.00 uur).

Hogeschool Rotterdam

Accountmanager: Tineke Muller – t.h.l.muller@hr.nl
(tot november i.v.m. verlof via team@beanengineer)
Vragen over de opleiding? Gebruik dit formulier.

Hogeschool Utrecht

Accountmanager: Sjoerd Niels de Vries – sjoerdniels.devries@hu.nl
Vragen over de opleiding? 
E-mail: info@hu.nl
Bellen: +31884818888

Hanzehogeschool Groningen

Accountmanager: Irma Koornstra – i.koornstra@pl.hanze.nl
Vragen over de opleiding?
E-mail: : info.eng.dt@org.hanze.nl
Bellen: 050 595 2063

Avans hogeschool

Accountmanager: volgt in 2023
Voor vragen mail naar team@beanengineer.nl
Vragen over de opleiding?
E-mail: via dit formulier,   Bellen: 088 – 525 75 50
Whatsapp: 088 – 525 75 50

De Haagse Hogeschool

Accountmanager: volgt in 2023
Voor vragen mail naar team@beanengineer.nl
Vragen over de opleiding:
E-mail: tisdelft@hhs.nl
Bellen: 015 – 260 63 00

Algemeen 

team@beanengineer.nl