Contact

Hogeschool van Amsterdam

Accountmanager: Zinzi van der Zanden – z.e.van.der.zanden@hva.nl
Vragen over de opleidingen? Paul Bonsema – p.t.j.bonsema@hva.nl

Hogeschool van Arnhem en Nijmegen

Accountmanager: Mieke de Vries – mieke.devries@han.nl

Hogeschool Saxion

Accountmanager kandidaten: Ralph Baalhuis – r.h.b.baalhuis@saxion.nl
Accountmanager bedrijven:
Karin Louwers-k.g.j.louwers@saxion.nl
Vragen over de opleiding? Gebruik dit formulier of bel 088 – 019 3700 (ma t/m vr 09.00 – 17.00 uur).

Hogeschool Rotterdam

Accountmanager: Tineke Muller – t.h.l.muller@hr.nl
Vragen over de opleiding? Gebruik dit formulier.

Hogeschool Utrecht

Accountmanager: Wouter Kerkman – wouter.kerkman@hu.nl
Vragen over de opleiding? info@hu.nl

Hanzehogeschool Groningen

Accountmanager: Irma Koornstra – i.koornstra@pl.hanze.nl
Vragen over de opleiding? E-mail naar info@hanzepro.nl of bel naar (050) 5953333 

Avans hogeschool

Accountmanager: volgt in studiejaar 2022/2023
Voor vragen mail naar team@beanengineer.nl
Vragen over de opleiding?
Stel je vraag via dit formulier, bel of whatsapp naar 088 – 525 75 50.

De Haagse Hogeschool

Accountmanager: volgt in studiejaar 2022/2023
Voor vragen mail naar team@beanengineer.nl

Algemeen 

team@beanengineer.nl